Home Новини Новости туризма МЗС оприлюднило перелік країн, куди українці можуть їздити без віз
11.12.2023
МЗС оприлюднило перелік країн, куди українці можуть їздити без віз Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 70
ХудшийЛучший 
Автор: Сергей   
26.07.2012 21:56
До переліку країн, куди українці можуть їздити без віз на термін до 30 діб, з 1 серпня увійде Туреччина. Зараз в цьому списку – Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Туніс (при наявності туристичного ваучера), Бруней, Малайзія, Палау і Сейшельські острови.

Як повідомили у відомстві, безвізовий режим поїздок для українців терміном до 90 діб діє в Хорватії з 1 квітня до 31 жовтня 2012 року. А до 15 березня 2013 року на термін до 90 діб можна без віз в'їжджати до Македонії. Також на 90 днів без віз можна їздити в Албанію, Аргентину, Бразилію (з метою туризму і бізнесу), Еквадор (за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки), Ізраїль, Намібію, Панаму (при наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки), Парагвай.

Окрім того, можлива безвізова поїздка в Перу на 183 дня (при наявності документів, що підтверджують туристичну мету подорожі). Без віз, але не більше, ніж на 14 діб, можна поїхати в Гонконг.

Візи не потрібні й для поїздок у Молдову, Грузію, Азербайджан, Узбекистан, Монголію, Вірменію, Білорусь, Антигуа і Барбуда, Гватемалу, Нікарагуа, Сальвадор і Свазіленд.

Проте, у МЗС відзначають, що для поїздки в більшість країн екс-СРСР громадянам України обов'язково мати при собі закордонний паспорт. Більше того, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан обмежили перебування на своїй території до 90 діб.

Наводиться й перелік країн, де українці можуть оформити візи в аеропорту після прибуття: Вануату, Гаїті, Джибуті, Домініка (тільки туристична віза), Домініканська республіка (тільки туристична віза), Єгипет, Кенія, Коморські острови, Маврикій, Мадагаскар, Мальдіви, Сальвадор, Свазіленд, Гренада (тільки туристична віза), Мікронезія (тільки туристична віза).

Джерело: Телеканал новин "24"

Обновлено 26.07.2012 22:26
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации