Home Новини Новое Фестиваль "Писанка-2012" у Коломиї
21.07.2024
Фестиваль "Писанка-2012" у Коломиї Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 18
ХудшийЛучший 
Автор: Irina   
01.04.2012 12:34
Всеукраїнський фестиваль Писанка 2012 у КоломиїКрім пробудження природи, весна для всіх християн ще й прекрасна тим, що це пора великого свята – Великодня. Саме у цей день щаслива новина про воскресіння Христа пробуджує в серцях віруючих радість та надію. Супроводжується свято всілякими виставами, розвагами, іграми, гаївками та виставками.

Одною з головних окрас свята є писанка, справжній витвір мистецтва в умілих руках художників-писанкарів. Найбільша колекція писанок зберігається у єдиному у світі музеї для збереження та експонування цього великоднього символу, а саме в музеї писанок в Коломиї. І де, як не в Коломиї проводити всеукраїнський фольклорний фестиваль «Писанка 2012»?!

Отже саме тут з 21 квітня по 22 квітня пройде всеукраїнський фестиваль «Писанка 2012», мета якого збереження та розвиток національних традицій народного писанкового мистецтва. До того ж у межах фестивалю буде відтворена атмосфера старовинного свята – пройдуть великодні ігри, веснянки, гаївки, театралізовані вистави.

Цікаво на фестивалі «Писанка 2012» буде не тільки любителям мистецтва розпису писанок, а й шанувальникам інших видів декоративно-ужиткового мистецтва, таких як вишиванка, лозоплетіння, килимарства, різьблення, гончарства, бондарства та інше. Адже на фестивалі буде проведено виставку-продаж усіх виробів вищеназваних видів народного мистецтва.

Обновлено 06.04.2013 08:55
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации