Home Новини Новое Петриківський декоративний живопис. Майстри та учні
21.07.2024
Петриківський декоративний живопис. Майстри та учні Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 15
ХудшийЛучший 
Автор: Irina   
20.02.2012 13:11

Петриківський декоративний живопис20 лютого о 17:00 у Дніпропетровському художньому музеї відкриється виставка "Петриківський декоративний живопис. Майстри та учні".

Ця виставка, що проводиться у рамках святкування 80-річчя Дніпропетровської області, має на меті представити унікальний український народний промисел, що давно вже став візитівкою області.

В експозиції представлено близько 100 робіт із фондів Художнього музею.
Виставка відображає історію розвитку Петриківського розпису від 30-тих років ХХ ст. до сучасності і розкриває стилістичне різноманіття творчих зусиль декількох поколінь майстрів, що відіграли неоціниму роль у становленні та розвитку цього промислу.
Серед них слід назвати художників старшого покоління, таких як Тетяна Пата, Ярина Пилипенко, Надія Білокінь, Федір Панко, Василь Соколенко, їхніх учнів-послідовників – Андрія Пікуша, Володимира Глущенка, Ганну Самарську, Валентину Стативу, Валентину Панко, Наталку Рибак, Ірину Назаренко, Валентину Карпець, Тетяну Гарькаву і цілу плеяду творчої молоді.
Окрім того, на відкритті виставки Заслужений майстер народної творчості України Тетяна Гарькава проведе майстер-клас із Петриківського розпису зі своїми учнями. У ході виставки учениці Тетяни Гарькавої також проводитимуть майстер-класи з «петриківки».
Виставка триватиме до 31 березня.

Місце проведення: Художній музей, вул. Шевченко, 21, тел.: 744-60-35, 47-33-38
Вартість квитка: 6 грн., для студентів – 4 грн., для школярів та пенсіонеів – 2 грн.

Джерело: http://culture-ukraine.info
Обновлено 20.02.2012 13:18
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации