Home Новини Новости туризма Фестиваль "Писанка-2011" у Коломиї
02.12.2023
Фестиваль "Писанка-2011" у Коломиї Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Автор: Irina   
11.04.2011 20:12

Фестиваль Писанка-2011 у КоломиїКрім пробудження природи, весна для всіх християн ще й прекрасна тим, що це пора великого свята – Великодня. Саме у цей день щаслива новина про воскресіння Христа пробуджує в серцях віруючих радість та надію. Супроводжується свято  всілякими виставами, розвагами, іграми, гаївками та виставками.

Одною з головних окрас свята є писанка, справжній витвір мистецтва в умілих руках художників-писанкарів. Найбільша колекція писанок зберігається у єдиному у світі музеї для збереження та експонування цього великоднього символу, а саме в музеї писанок в Коломиї. І де, як не в Коломиї проводити всеукраїнський фольклорний фестиваль «Писанка  2011»?! 

Отже саме тут з 30 квітня по 1 травня пройде фестиваль «Писанка 2011», мета якого збереження  та розвиток національних традицій народного писанкового мистецтва.  До того ж у межах фестивалю буде відтворена атмосфера старовинного свята – пройдуть  великодні ігри, веснянки, гаївки, театралізовані вистави.

Цікаво на фестивалі «Писанка 2011» буде не тільки любителям мистецтва розпису писанок, а й шанувальникам інших видів декоративно-ужиткового мистецтва, таких як вишиванка, лозоплетіння, килимарства, різьблення, гончарства, бондарства та інше. Адже на фестивалі буде проведено виставку-продаж усіх виробів вищеназваних видів народного мистецтва.

Обновлено 11.04.2011 20:21
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации