Home Новини Новое Свято Шоколаду у Львові
24.02.2024
Свято Шоколаду у Львові Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
Автор: Irina   
19.01.2011 23:18

11-14 лютого 2011 року у Львівському Палаіц мистецтв відбудеться IV загальноміське Свято Шоколаду! Це свято проходить у Львові з 2008 року. Але цього року організатори вирішили змінити традицію проведення Свята шоколаду переддень 8 березня, а присвятити свято Дню закоханих! 

На Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів. Шоколадні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, що розважатимуть гостей на вулицях міста та в міських театрах.

Щодня IV Святі шоколаду Вас чекає: 

  • Ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом шоколадних ласощів;
  • бризки шоколадних фонтанів;
  • конкурси та забави;
  • Інтерактивний дитячий шоколадний сектор;
  • цукерковий кулькоспад...

Працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Що особливого чекає Вас на святі?

11 лютого  Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду - урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері.
Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор - нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому
Вперше у Львові всесвітньо відомий тенор 11 лютого у Львівській опері Робертіно Лоретті.

12 лютого –  Створення шоколадного міста – “Львів з шоколаду” 

13 лютого -  Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта 

14 лютого –  День усіх закоханих 

Цей день ми відзначимо особливо! 
Для усіх, хто бажає провести один з найромантичніших вечорів Свято шоколаду запрошує у Палац мистецтв, де ми організуємо для усіх коханих і закоханих особливу програму. Запах шоколаду, романтична атмосфера і солодкий джаз.
Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина.

На гостей чекає: Романтична атмосфера, вечір при свічках та романтична музика – а головне можливість подарувати чудовий вечір своїй коханій людині.

Джерело: shokolad.lviv.ua 

Обновлено 19.01.2011 23:30
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации