Home Новини Новое Весільний карнавал в Дніпропетровську
11.12.2023
Весільний карнавал в Дніпропетровську Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
Автор: Яна   
30.06.2009 19:02

Карнавал Вихідними центр Дніпропетровська перетворився на суцільне весілля. Участь у широко розрекламованому Карнавалі кохання взяли понад шість десятків пар. Метою заходу організатори свята вбачають повернення і поваги до сімейних цінностей, адже сучасна молодь ставиться до цього суспільного інституту доволі легковажно. 

Почалося дійство біля Театру опери та балету, де вбрані у весільні сукні наречені разом зі своїми обранцями танцювали весільний вальс та випустили в небо білих голубів.

Участь у весільному параді, який колоною вирушив на Фестивальний причал, де наречені за позиченою у американців традицією кидали букети незаміжнім подругам, взяв також міський голова Іван Куліченко, який звернувся до молодят з привітальним словом.

Весільний парад очолювала колона з байкерів, ретромашин та весільних лімузинів. Загалом у цей день містом проїхали 24 унікальних авто. Найбільший же інтерес у городян викликали два величезних лімузина і раритетна "Чайка".

Попри те, що незвичне для Дніпропетровська свято більшість городян сприйняли схвально, не обійшлося і без ексцесів та непорозумінь. Зокрема, неоднозначну реакцію викликала ідея привітати "нових мешканців міста", яку учасники карнавалу реалізували біля пологового будинку №1. І молоді батьки і новонароджені не надто зраділи галасу під розчиненими у спекотний день вікнами, а також гучній музиці та вихлопам автівок і мотоциклів, якими супроводжувалося "привітання".

 

Дніпроград. 

Обновлено 01.07.2009 12:43
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации