Home Новини Новое Петриківський дивоцвіт
24.02.2024
Петриківський дивоцвіт Печать E-mail
Рейтинг пользователей: / 14
ХудшийЛучший 
Автор: Яна   
15.05.2009 19:31
Птриківський дивоцвіт У суботу, 16 травня опівдні на центральному стадіоні смт. Петриківка відбудеться третій обласний ярмарок «Петриківський дивоцвіт». Учасники фестивалю змагатимуться у знанні народного фольклору, демонструватимуть особливості національної кухні, презентуватимуть туристичні маршрути своєї місцевості...


Місто Дніпропетровськ представлятимуть майстер петриківського розпису, заслужений майстер народної творчості Т.А.Гарькава, майстер української виставки Г.М.Хміль-Дунай, майстер-гончар С.І.Горбань, викладачі та учні Дніпропетровської художньої школи №2. Крім того, свої роботи продемонструють також юні майстри Дніпропетровського міського палацу дітей та юнацтва.

Участь у концерті візьмуть фольклорний ансамбль дитячої музичної школи №8 «Червона калина», народний ансамбль «Цвітень» та дитячий театр моди «Креатив» Дніпропетровського міського палацу дітей та юнацтва.

Це захід вже третій рік проводиться на теренах області. Традиційно участь у ньому беруть учасники з усіх міст і районів Дніпропетровщини. Цього року свято проходить під гаслом "Молоді спадкоємці народних традицій". У такий спосіб організатори фестивалю прагнуть залучити до участі в ньому представників різних поколінь.

Вісник небайдужих громадян "Дніпроград". 

Обновлено 16.05.2009 17:34
 

Вы не можете комментировать этот материал без регистрации